BULL MARKET sa ešte neskončil

Napriek geopolitickému napätiu a pochmúrnym ekonomickým vyhliadkam sú kryptomeny v súčasnosti príliš podhodnotené na to, aby sa BULL RUN ešte skončil. Ak by BTC $BTCUSD-1.2% dosiahol 100-150 000 $, pravdepodobne by som súhlasil s týmto sentimentom, ale nie je to tak, aspoň podľa mňa.

BTC dosiahol TOP okolo 70 000 $. Trhová kapitalizácia je príliš malá na to, čo BTC už predstavuje pre svetovú ekonomiku a aký je jeho potenciál.

Tu je jeden scenár, ktorý by mohol nastať.

  • Akciový trh bude naďalej bojovať, zatiaľ čo investori budú hľadať alternatívne investície, aj keď si uvedomujem tu koreláciu medzi kryptomenami a akciovým trhom, ale neviem či by to tak malo ostať aj naďalej.
  • Keďže kryptomeny sú extrémne podhodnotené, čoskoro sa oddelia od akciového trhu, čo vytvorí pozitívnu spätnú väzbu, kde čím viac investorov prejde z akcií ku kryptomenám, tým lepšie kryptomeny budú fungovať, čo bude mať za následok, že sa viac investorov obráti na krypto.
  • Tipujem, že cez leto trh ochladne a po lete príde naozajstný BULL RUN, ktorý ešte podľa mňa neskončil a nenastupuje BEAR MARKET.

Toto je len môj osobný názor na krypto trh a asi ako by sa to mohlo vyvíjať, žiadna investičná rada.


Autor @sooskristian má karmu 725 a je členem této komunity od 24/11/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

cez leto vždy býva útlm a ten 4Q bude ozaj zaujimavy

No mohlo by to tak byť, mám niečo v krypte...

Timeline Tracker Overview