Táto kryptomena dokonale spolupracuje s Bitcoinom a spolu tak vytvoria dokonalú sieť založenú na Bitcoine

Táto open source blockchainová sieť využíva bezpečnosť a kapitál Bitcoinu $BTCUSD+1.3%pre decentralizované aplikácie a inteligentné zmluvy. Spolu s prepojením na bitcoin tak dokážu vybudovať lepšiu sieť založenú na najväčšej kryptomene a takýmto spôsobom dokáže Bitcoin dosť potiahnúť túto pomerne neznámu kryptomenu a zabezpečiť jej veľký rast a vy včasným investovaním do tohto projektu môžete krásne zarobiť.

Počuli ste o tejto kryptomene, ktorá sa výborne doplňuje s BTC?

Aby som to vyjadril jasnejšie, Stacks je blockchainové riešenie vrstvy 1, ktoré je navrhnuté tak, aby prinieslo inteligentné zmluvy a decentralizované aplikácie do bitcoinov a vybudovalo tak lepší internet založený na $BTCUSD+1.3%. Ako je to možné? Počnúc riešením jedného hlavného problému bitcoinu, Stacks má množstvo užitočných nástrojov a riešení na preskúmanie.

Zameranie Stacks $STXUSD+0.9% 

Hlavným problémom bitcoinu je riešenie potreby väčšej funkčnosti. Bitcoin je niektorými ľuďmi braná ako špekulatívna investícia, uchovávateľ hodnoty a digitálnych peňazí. Má však oveľa viac užitočných aplikácií, ktoré stojí za to vyvinúť. Jednou z hlavných otázok súvisiacich s Bitcoinom je, ako získať obojsmerný systém, ktorý bude úplne dôveryhodný a zlepší jeho funkčnosť. Obojsmerný peg systém umožňuje prenos bitcoinov z bitcoinového blockchainu do sekundárneho blockchainu a naopak, čím sa vytvorí bočný reťazec. Tento bočný reťazec môže byť viac programovateľný, čo umožňuje vývoj inteligentných zmlúv a užitočných aplikácií. Vďaka tomu sú natívne bitcoinové transakcie zaujímavejšie.

Stacks využíva tento prístup pri výskume a vývoji obojsmerného modelu pagov. To pridáva praktické riešenia a zlepšuje expresívne bitcoinové transakcie a bitcoinové swapy. Stacks posúva bitcoinové kroky ďalej, pokiaľ ide o bezpečnosť a stabilitu.

Clarity Smart Contracts: Zlepšenie bitcoinových transakcií

Spoločnosť Stacks vyvinula nový programovací jazyk inteligentných zmlúv známy ako Clarity , ktorý je navrhnutý tak, aby bol bezpečný a ľahko zostaviteľný. Inteligentné zmluvy Clarity dokážu čítať bitcoinové transakcie. Vývojári sa tak môžu viac sústrediť na vytváranie kreatívnejších a efektívnejších funkcionalít. Kedykoľvek sa vykonajú bitcoinové transakcie, inteligentné zmluvy Stacks na ne môže reagovať. To pridáva väčší význam, pretože spúšťacie podmienky na inteligentných zmluvách dávajú používateľom potenciál kúpiť ako aktívum alebo uskutočniť swap prostredníctvom natívnych bitcoinových transakcií.

Zdroj: Coinmarketcap.com

Najlepšie funkcie

Stacks pridáva viac funkcií k decentralizovaným financiám, nezastupiteľným tokenom (NFT), aplikáciám a inteligentným zmluvám pre bitcoiny bez toho, aby bolo potrebné meniť pôvodný blockchain bitcoinov. Je pozoruhodné, že „reťazec Stacks je pripútaný k bitcoinu prostredníctvom mechanizmu konsenzu Proof of Transfer, takže všetky transakcie Stacks sa uskutočňujú v bitcoine.“ Tento dôkaz o prevode (PoX) je mechanizmus konsenzu blockchainu, ktorý ako prvý spája dva samostatné blockchainy, Bitcoin a Stacks.

Medzi hlavné výhody mechanizmu PoX patrí možnosť ťažby pre kohokoľvek bez špeciálneho hardvéru. Existuje aj výhoda udržateľnosti, pretože elektrinu vynaloženú na zabezpečenie bitcoinov môžu Stacks znova použiť. Okrem toho existuje viac príležitostí na preskúmanie obchodných modelov. Účastníci siete môžu získať bitcoinový výnos za pomoc pri zabezpečení siete. Tento bitcoinový výnos nie je zanedbateľný, keďže počas posledného stohovacieho cyklu bol ročný percentuálny výnos 8,2 %. Vďaka podpore siete Stacks používatelia uzamknú svoje tokeny STX a získajú odmenu v bitcoinoch. Stacks tiež podporuje Blockchain Naming System , sieťový systém, ktorý umožňuje používateľom vytvárať navždy používateľské mená, ktoré majú tri dôležité vlastnosti. Po prvé, sú celosvetovo jedinečné. Po druhé, sú zmysluplné pre ľudí, keďže používateľské mená vyberá ich tvorca. Po tretie, sú silne vlastnené, čo znamená, že ich môže zmeniť iba vlastník.

Určite stojí tento projekt za širší prieskum, verím že vás tento článok zaujal a možno namotivoval, aby ste si o Stacks naštudovali viac informácií, ktoré vás buď presvedčia alebo odradia v spojitosti s týmto projektom. Neberte to ako investičnú radu, len ako analýzu retail investora. Pri písaní tohto článku som čerpal z Investorplace.com a Coinmarketcap.com


STX HODL za 1,07a stakujem na Binance a vynos 6-10% p.a. podla obdobia na kt. sa stakuje..

Na $BTCUSD+1.3% sa sústreďuje čoraz menej projektov

Timeline Tracker Overview