Kolaps Etherea na obzore? Známy krypto analytik predpovedá prepad o 65%

Široko sledovaný analytik kryptomien varuje, že Ethereum $ETHUSD+0.5% môže skolabovať kvôli minimálne jednej veľkej ekonomickej obave. V novej strategickej relácii hovorí, že popredná platforma inteligentných zmlúv by mohla klesnúť o viac ako 65 % zo svojej súčasnej ceny.

Crash etherea na obzore?

„Myslím si, že sa musíme pozerať ešte o niečo nižšie, pokiaľ ide o ocenenie Etherea voči americkému doláru. Myslím si, že rozsah okolo 400 – 600 USD je dobrým miestom, kde začať hľadať rovnaký typ hodnoty, aký sme videli v poslednom cykle.“

https://www.youtube.com/watch?v=-fwl2AJlB88 

Cowen tiež pozorne sleduje metriku sociálneho rizika, čo je indikátor, ktorý meria maloobchodný záujem o priestor sledovaním počtu ľudí, ktorí si naladia krypto kanály YouTube a sledujú účty na Twitteri venované digitálnym aktívam. Podľa Cowena metrika sociálneho rizika Etherea naznačuje, že ETH sa pripravuje na ďalšiu výpredajovú udalosť.

„Stále si myslím, že Ethereum sa pravdepodobne nakoniec pozrie na nižšie ceny. Myslím si, že to podporuje myšlienka sociálneho rizika. Sociálne riziko sa konečne dostáva na nové minimá. Keď sociálne riziko klesá, dominancia bitcoínov zvyčajne stúpa...Keďže sociálne riziko prudko klesá, ako sa tu stalo v roku 2018, Ethereum spadlo na ďalšiu etapu."

Indicator of Historical Social Metric Risk

Cowen tiež hovorí, že hroziaca recesia, ktorá bude pravdepodobne vyvolaná neustálym zvyšovaním úrokových sadzieb Federálnym rezervným systémom, by stlačila Ethereum nadol.

„Chápem, že viete, že ethereum v hodnote 600 USD alebo dokonca ethereum v hodnote 400 USD je ďalšou korekciou 50 % alebo viac z týchto úrovní. Myslím si však, že existuje dôvod domnievať sa, že by sa to mohlo stať, a to nielen z cenového a technického hľadiska.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Buď první kdo přidá komentář!
Timeline Tracker Overview