Uznávaný kryptostratég odhaľuje býči výhľad pre Bitcoin v roku 2023 a tu je jeho viac ako dvojnásobný cieľ

Populárny kryptografický stratég Michaël van de Poppe verí, že Bitcoin $BTCUSD+0.0% môže v budúcom roku viac ako zdvojnásobiť svoju hodnotu napriek rozšírenému negatívnemu sentimentu na trhoch s digitálnymi aktívami.

Predikcia rastu ceny Bitcoinu.

V nedávnej relácii Van de Poppe svojim fanúšikom hovorí, že Bitcoin sa v súčasnosti obchoduje v širokom rozmedzí s odporom 18 600 USD a podporou 12 300 USD. Podľa kryptoanalytika musia BTC býci okamžite vzdorovať, aby naštartovali akúkoľvek dynamiku.

https://twitter.com/CryptoMichNL/status/1606590610844123136

https://www.youtube.com/watch?v=iKL5Kqw7pT4

"Všetko, čo je pod 18 600 USD, možno klasifikovať ako odchýlku alebo ako pokračovanie trendu. Ak sa nám nepodarí dostať nad 18 600 USD, môžete/me [tvrdiť, že] sa pozreme na 12 300 USD. 

Van de Poppe hovorí, že BTC býci musia posunúť Bitcoin nad kľúčovú úroveň, aby spustili short squeeze. Short Squeeze nastane, keď obchodníci, ktorí si požičiavajú jednotky aktív za určitú cenu v nádeji, že ich predajú za nižšiu cenu, aby si pripísali rozdiel, sú nútení kúpiť aktíva späť, keď sa obchod pohybuje proti ich zaujatosti.

Van de Poppe, tvrdí:

„Ak dokážeme prekonať 20 600 USD, prelomíme trend, pretože tieto maximá (20 000 USD) odstránime a množstvo [krátkych] zastávok nad týmto maximom bude postačujúce, čo znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať runner, ktorý sa uskutoční smerom k tomuto bloku tu, čo je blok na 29 200 $ a pravdepodobne bude pokračovať v pohybe smerom k bloku okolo 38 500 $, pretože si myslím, že tu jednoducho prevezmeme likviditu." 

Graf, v ktorom analytik vyznačil možné úrovne rastu Bitcoinu.

DISCLAIMER: Toto nie je investičná rada, iba zhrnutie názorov analytika.

Zdroj: Youtube

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Buď první kdo přidá komentář!
Timeline Tracker Overview