Ostro sledovaný analytik zverejnil časovú os začiatku Bull Runu Etherea a následne Bitcoinu a bude to v 2023

Ostro sledovaný kryptoanalytik robí predpovede pre Bitcoiny $BTCUSD-1.5% a Ethereum $ETHUSD-2.1% v roku 2023 a dokonca zverejnil celkom presnú predikciu začiatku nového Bull Runu a dokonca má zaujímavé predpovede aj pre Ethereum.

Časová os počiatku nového Bull Runu.

„Koncom roka 2023 alebo niekedy po lete 2023 by sa bitcoinový býčí beh mohol znova začať. V tomto nie sú žiadne záruky, ale keď sa pozriem na všetko, čo viem, mali sme veľmi, veľmi zlý rok. Bitcoin je veľmi porazený. Nezostane dole navždy. Je pod masívnou akumuláciou. Ponuka sa na burzách stenčuje. Každý jeden technický indikátor, na ktorý by ste sa mohli pozrieť, hovorí, že je to dno. A ľudia sú teraz vzdelaní. Vedia, o čom je rozpoltenosť, a vedia, ako ju spustiť dopredu. Takže verím, že koncom roka 2023 dôjde k bitcoinovému bull runu.

Pri pohľade na Ethereum analytik hovorí, že odblokovanie podielu v marci by mohlo povzbudiť viac subjektov, vrátane inštitúcií, aby zamkli svoje ETH, čo môže vyvolať nákupný tlak na poprednú platformu inteligentných zmlúv.

„V marci 2023 sa deje niekoľko vecí. Stakeri, ktorí vkladajú svoje Ethereum, v súčasnosti dostávajú približne 5% ročný úrok za to, že zaviažu ETH na zabezpečenie reťazca.

Výbery však nie sú povolené, ale budú povolené v marci 2023. Povolenie výberov reťaze Beacon... by mohlo dať stakerom väčšiu dôveru v staking. Myslím si, že v súčasnosti je vsadených asi 13 % z celkovej ponuky, ale medzitým tí, ktorí dlho čakali, napríklad šesť až deväť mesiacov alebo viac, aby dostali svoje ETH späť, predajú, a to spôsobí predajný tlak.

https://www.youtube.com/watch?v=KpRExDOyNU8&feature=emb_title 

Ale tiež si myslím, že to tiež – potom, čo dôjde k tlaku na predaj – prinesie oveľa viac stakingu, dokonca možno od inštitúcií, ktoré chcú získať nejakých tých 5 % za staking svojho ETH, čo bude tiež rastúce aktívum v ďaľšom Bull Rune.“

DISCLAIMER: Toto nie je investičná rada, iba zhrnutie názorov krypto analytika.

Zdroj: Youtube Invest Answers.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

#RektAnswers je nejhorší kanál placenej za shilování sraček typu Luna a Solana. Takhle tomu tady moc dobrý jméno nevybudujete..

Timeline Tracker Overview