Vstáva Terra z mŕtvych? LUNA zaznamenala zatiaľ 200% nárast v septembri, čo za tým stojí?

LUNA, ktorá sa zrútila v máji tohto roku, zažila náhly nárast ceny, keď sa v piatok dostala z 1,90 dolára až na 6,87 dolára. Za čím pravdepodobne stojí nová informácia v spojitosti s týmto projektom, ktorú podporili viaceré svetové burzy kryptomien.

Čo stojí za raketovým nárastom LUNY? Vstáva z mŕtvych?

Po tomto zmätku však Do Kwon a úsilie jeho tímu o obnovu reštartovali LUNU. Taktiež jeho náprotivok Terra LUNA Classic spolu s LUNA v posledných dňoch prudko vzrástli.

Za týmto extrémnym nárastom pravdepodobne stojí nová správa, ktorá dostala veľkú podporu a to: pri každej transakcii bude 1,2% tax burn.

Predpokladá sa, že za výrazným vzostupným trendom stojí režim „daňového spálenia“, pretože jeho cieľom je obmedziť hyperinflovanú ponuku tohto tokenu. Podľa správ komunita schvaľuje 1,2% sadzbu dane a daň bude automaticky odoslaná na spálenie tokenov uložených v peňaženke, aby sa znížila nadmerná ponuka LUNC v obehu.

https://twitter.com/TheMoonHailey/status/1567556431833866240 

Niekoľko búrz ako MEXC Global, Huobi a Kucoin ochotne podporí predstavu Terra 1,2% zdaňovania. Binance, najväčšia kryptoburzová platforma na svete, uviedla vo vyhlásení, že sadzba poplatkov by mala nadobudnúť účinnosť od 20. septembra. Okrem toho Binance vo svojom oznámení uviedla, že skontroluje a upraví maximálnu a minimálnu výšku výberu a poplatky za USDT a LUNC prostredníctvom siete Terra.

https://www.youtube.com/watch?v=PXElbgG2pQQ

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Hmm, tak to je hodně zajímavý 🤔

Svezl ses na tom růstu? Já se radši od Luny a podobných držel vždycky dál 😃

Timeline Tracker Overview