Jeden z najbohatších investorov na svete predpovedá enormný rast Bitcoinu o 1400% a tu je jeho časová os

Investor rizikového kapitálu Tim Draper zdvojnásobil svoju predpoveď, že Bitcoin $BTCUSD+0.4%sa parabolicky vyšplhá na 250 000 dolárov skôr, ako si všetci myslia a zverejnil aj svoju časovú os.

Tim Draper a jeho predikcia.

V novom rozhovore pre CNBC miliardár hovorí, že pridáva šesť mesiacov k svojej predchádzajúcej býčej predpovedi, ktorá do konca roka 2022 postavila kráľovské krypto aktívum na šesťciferné číslo.

„Predĺžil som svoju predpoveď o šesť mesiacov. 250 000 dolárov je stále moje číslo.“

Draper hovorí, že existuje niekoľko dôvodov, prečo by sa bitcoin mohol dostať na potenciálny býčí zápas o približne 1 370 % zo svojej súčasnej ceny. Hovorí, že ženy sú v súčasnosti nevyužitou demografickou skupinou pre krypto a môžu pomôcť zvýšiť cenu BTC, keď sa viac zapoja.

„Predpokladám, že keďže ženy kontrolujú 80 % maloobchodných výdavkov a len jedna zo siedmich bitcoinových peňaženiek je v súčasnosti v držbe žien, hrádza sa čoskoro pretrhne.“

Draper tiež hovorí, že maloobchodníci pravdepodobne začnú využívať výhody plynúce z toho, že budú musieť platiť menej poplatkov prijímaním krypto platieb namiesto používania tradičných bankových platobných systémov, ktoré výrazne obmedzujú každú transakciu.

„Maloobchodníci ušetria zhruba 2 % z každého nákupu uskutočneného v bitcoinoch oproti dolárom. Keď si maloobchodníci uvedomia, že 2 % môžu zdvojnásobiť ich zisky, Bitcoin bude všadeprítomný.“

Draper predpovedá budúcnosť bitcoinových platieb za základné životné potreby, ako je jedlo, oblečenie a prístrešie.

Ďalším faktorom, ktorý by mohol zvýšiť cenu bitcoinu, je podľa Drapera ďalšia udalosť na polovicu naplánovaná na rok 2024. Zníženie udalostí na polovicu znižuje odmeny pre ťažiarov bitcoínov, čím sa obmedzuje ponuka.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Buď první kdo přidá komentář!
Timeline Tracker Overview