Robert Kiyosaki varuje, že je posledná šanca na tieto 2 investície kým raketovo nevyletia hore

Slávny autor bestselleru Bohatý otec, chudobný otec, Robert Kiyosaki hovorí, že teraz môže byť posledná šanca investovať do týchto 2 komodít za nízke ceny, nakoľko tvrdí, že aktuálne dianie vo svete a vyhliadky na 2023 pošlú ich cenu podstatne vyššie.

Posledná šanca na nákup týchto 2 komodít?

O čo teda ide?

Robert Kiyosaki očakáva, že zlato a striebro budú stúpať, keď sa akciový trh zrúti.

https://twitter.com/theRealKiyosaki/status/1607576414492020737

Kiyosaki nedávno na Twitteri uviedol, že cena zlata je teraz nad 1 800 USD, zatiaľ čo striebro je nad 24 USD a dodal:

Inflácia stúpa. Úrokové sadzby idú hore. Akciový trh sa zrútil a poslal zlato a striebro vyššie. Môže to byť posledná šanca na nákup zlata a striebra za tieto nízke ceny.

Autor knihy Bohatý otec, chudobný otec, už nejaký čas hovorí investorom, aby kupovali zlato, striebro a bitcoiny. Predtým zdôraznil, že investuje iba do fyzického zlata a striebra – nie do fondov obchodovaných na burze zlata alebo striebra (ETF).

Začiatkom tohto mesiaca slávny autor povedal, že očakáva, že ľudia, ktorí vlastnia zlato, striebro a bitcoiny zbohatnú, keď Fed vytočí a vytlačí bilióny dolárov. V júli, keď cena striebra klesla na približne 20 dolárov, označil striebro za najlepšiu investičnú hodnotu súčasnosti.

https://twitter.com/theRealKiyosaki/status/1608591386378633217

V roku 1972 som sa stal zlatým chrobákom. Bol som pilot námornej pechoty vo Vietname, ktorý lietal za nepriateľskými líniami a dúfal, že si kúpim zlato so zľavou, pretože baňa bola v rukách nepriateľa. Zistilo sa, že cena zlata je rovnaká na celom svete. Predpovedám, že striebro v roku 2023 pôjde na 75 dolárov a zlato na 3800 dolárov.

Zdroj: Twitter 

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Buď první kdo přidá komentář!
Timeline Tracker Overview